Preču grozs
0 Preces
Kopā
0
Nepieciešama palīdzība?
Piezvanīt
+371 29 509 509
Pirmdiena - Piektdiena: no 9:00 līdz 20:00 (GMT +2)
Sestdiena: no 9:00 līdz 17:00 (GMT +2)
Svētdiena: brīvs

Laipni lūdzam profesionālas kosmētikas interneta veikalā  www.beautypoint.pro

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma(pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā dada nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", BEAUTYPOINT ir tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības? kā arī veikals BEAUTYPOINT var ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja:

* prece ir lietota

* prece ir bojāta

* precei nav oriģinālā iepakojumā

* iepakojums ir būtiski bojāts.

 

Ja Jūs esat izlēmušī atteikties no preces, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu shop@beautypoint.pro vai zvaniet pa tālruni +371 29509509 lai vienotos par preces atgriešanu.

Atsakoties no preces, nauda par notikušo piegādi netiek atmaksāta.

Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?

Slēdzot distances līgumu Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas, ja neesat vienojušies ar pārdevēju par garāku termiņu.

Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Ja pārdevējs ar līguma noteikumiem ierobežo šīs Jūsu tiesības, tad šāds noteikums uzskatāms par netaisnīgu.

Ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības, pārdevējam vai pakalpojumu sniedzējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad patērētājs nosūtījis rakstisku atteikumu, vai septiņu kalendāra dienu laikā pēc izmaksas apliecinošu dokumentu saņemšanas atmaksāt patērētājam visas viņa veiktās iemaksas.

Atcerieties! Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā! Līdz ar to ieteicams ar preci apieties saudzīgi, kā arī uzmanīgi atvērt tās iepakojumu.

Kādā veidā tiek segtas preces vai pakalpojuma piegādes izmaksas atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā?

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Ja Jūs atgriežat preci, tādēļ, ka prece vai pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem, un preci vai lietu atdodat par saviem līdzekļiem, tad ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam septiņu dienu laikā pēc izmaksas apstiprinošu dokumentu saņemšanas jākompensē Jums arī ar preces vai lietas atdošanu saistītās izmaksas.

Kādas ir Jūsu tiesības gadījumā, ja esat noslēdzis patērētāja kreditēšanas līgumu un vēlaties izmantot atteikuma tiesības?

Gadījumā, ja patērētājs izmanto atteikuma tiesības, un preci vai pakalpojumu ir ieguvis, noslēdzot kredīta līgumu ar attiecīgo pārdevēju vai pakalpojuma sniedzēju vai arī trešo personu (kredīta devēju), kuram ir noslēgts līgums vai ir sadarbība ar attiecīgo pārdevēju, pakalpojuma sniedzēju vai ražotāju, tad patērētājam ir tiesības atkāpties arī no kreditēšanas līgums un pieprasīt atmaksāt to naudas summu kopā ar procentiem, kuru patērētājs samaksājis līdz līguma atcelšanas brīdim.

Šādā gadījumā pārdevēja, pakalpojuma sniedzēja vai kredīta devēja pienākums ir atmaksāt patērētājam to naudas summu līdz ar procentiem, kura par preci vai pakalpojumu samaksāta līdz līguma atcelšanas brīdim.

Pārdevējs, pakalpojuma sniedzējs vai kredīta devējs nevar prasīt, lai patērētājs maksā līgumsodu vai zaudējuma atlīdzību sakarā ar patērētāja kreditēšanas līguma atcelšanu.

Patērētāja pienākums ir atdot preci pārdevējam vai sniegtā pakalpojuma rezultātā izgatavoto lietu - pakalpojuma sniedzējam.

Atceries! Šādā gadījumā nevar prasīt, lai patērētājs maksā līgumsodu vai zaudējuma atlīdzību sakarā ar patērētāja kreditēšanas līguma atcelšanu.

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/par-distances-tirdzniec-bu

MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS, LAI UZLABOTU JŪSU VIETNES PĀRLŪKOŠANAS IESPĒJAS. NOSPIEDIET “LABI” UN PADALATIES AR MUMS AR SAVIEM SĪKFAILIEM!
ok